Ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje považujeme za důvěrné a děláme vše pro to, aby u nás byla uložena bezpečně a abychom po vás nevyžadovali víc, než skutečně potřebujeme. Zajímá vás, jak s vašimi osobními údaji na webu parprague.com nakládáme? Přečtěte si, co se s nimi děje, když si u nás na eshopu objednáte zboží nebo když se přihlásíte k odběru newsletteru. Nemusíte se bát, vaše důvěrné informace jsou u nás v bezpečí.

 

 

 

Objednávka na eshopu

V případě eshopových objednávek nám svěřujete pouze nejnutnější údaje, abychom byli schopni vaši objednávku vyřídit: jméno a příjmení, email, telefon, fakturační a dodací adresu, případně název a sídlo firmy a IČO. Využijeme je k fakturaci a v při odesílání objednávky je předáme ověřené dopravní společnosti. Faktury jsme povinni archivovat po dobu 10 let, přičemž doklady dle stanoveného nařízení důkladně zabezpečíme.
 

 

 

Založení zákaznického účtu

Během vytváření objednávky na eshopu máte přímo v nákupním košíku možnost založit si zákaznický účet. Díky němu získáte přístup ke všem svým objednávkám i fakturám, což se může hodit při případné výměně zboží nebo reklamaci.

Potvrzením registrace souhlasíte s tím, že si na náš server uložíme všechny údaje, které při registraci vyplníte. Bude to však jen na dobu, kdy bude trvat váš zájem u nás nakupovat – pokud bude váš účet neaktivní déle než 5 let, smažeme ho a ponecháme si pouze samotné faktury. Sami jej nicméně můžete kdykoliv aktualizovat, upravit nebo i celý smazat.
 

 

 

Odesílání dat na Heureka.cz

V posledním kroku eshopové objednávky máte možnost odsouhlasit předání údajů o vaší objednávce serveru Heureka.cz. Pokud tak učiníte, předáme mu váš email, datum nákupu a částku a vy budete moci váš nákup na parprague.com ohodnotit prostřednictvím emailového formuláře, který vám přijde 14 dnů po zadání objednávky. Za každou zpětnou vazbu jsme rádi, pomůže nám to průběžně zlepšovat naše služby. Tato volba však samozřejmě není povinná a vaše objednávka na ní nezávisí.
 

 

 

Přihlášení k odběru newsletteru

Pokud nám dáte souhlas k zasíláním novinek na váš email, budeme vás přednostně informovat o produktech a aktivitách značky PÁR včetně zasílání speciálních nabídek (celkem max. 12x ročně). K odběru našeho newsletteru se můžete přihlásit v posledním kroku objednávky, nebo skrz samostatný formulář v patičce našeho webu.

Současný zákon 480/2004 Sb. o ochraně osobních údajů nás opravňuje posílat vám v přiměřené míře nabídky a informace, jež souvisí s vámi dříve objednaným zbožím.

K rozesílání těchto emailů používáme ověřený systém MailChimp. Váš emailový kontakt si necháme po dobu 5 let a pokud poté nebudete chtít v odběru pokračovat, smažeme ho. Odhlásit se kdykoliv můžete i sami prostřednictvím tlačítka v zápatí kteréhokoliv newsletteru, nebo níže uvedením způsobem.
 

 

 

Smazání údajů a další práva

Podle nařízení GDPR máte možnost ověřit si, která vaše data máme k dispozici a jak s nimi pracujeme, ale také je můžete kdykoliv upravit anebo úplně smazat z našeho systému. Stejně tak můžete kdykoliv odvolat svůj souhlas se zasíláním newsletteru. Vymazání z obou databází provedete zasláním požadavku na adresu delete@parprague.com a my se o to postaráme do 10 dnů.

V případě, že máte nějaké pochybnosti nebo nejasnosti ve věci zpracování vašich údajů, neváhejte nás kontaktovat, vše se vám pokusíme vysvětlit.
 

 

 

Zabezpečení

Vaše osobní údaje považujeme za důvěrné a děláme vše pro to, aby u nás byla uložena bezpečně a abychom po vás nevyžadovali víc, než skutečně potřebujeme. Žádná vaše data neopouští náš systém, s výjimkou případného předání výše zmíněné Heurece, dopravním společnostem, účetní firmě a platebním, monitorovacím či distribučním softwarům. Záleží nám na spokojených zákaznících, a proto spolupracujeme pouze se spolehlivými partnery, kteří poskytují záruku naprostého zabezpečení.

Máme vlastní virtuální server u společnosti Biceps Digital a využíváme bezpečnostní SSL certifikáty HTTPS. Na webu samozřejmě používáme cookies, a to především s cílem zrychlení načítání jednotlivých stránek a zvýšení komfortu při online nakupování.
 

 

 
BOD BOD BOD s.r.o.
Křížkovského 1584/18
130 00 Praha 3
IČO: 02777819, DIČ: CZ02777819
spol. zapsaná pod spis. zn. C 223662 v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze

+420 608 099 278
hello@parprague.com

Vyzkoušejte v obchodě PÁR, Skořepka 4, Praha 1